Warto zadać nam pytanie (najłatwiej przez Email) na interesujący Ciebie model samochodu w konkretnej ale realnej, zaproponowanej przez Ciebie kwocie pieniędzy.

Zakładka samochody używane została podzielona na podstrony, na których znajdziesz:

Strona 1: Informacje ogólne
Strona 2: Jak sprowadzamy
Strona 3: Ceny i promocje
Strona 4: Najczęstsze pytania
Strona 5: Samochody do wyjazdu

Samochody: Do wyjazduNa samym dole znajdziesz linki do pogrupowanych samochodów, które wybraliśmy spośród setek ogłoszeń do uzgodnionych wyjazdów w trasy tylko z osobami zainteresowanymi znalezieniem dla nich samochodów według ich indywidualnych wymagań.
Dla jednych osób liczy się samochód bezwypadkowy lub z oryginalnym przebiegiem lub w bardzo zadbanym stanie i droższy w stosunku do rynkowych cen. Dla innych osób ważniejszy jest młodszy rocznik ale z mankamentami i tańszy w stosunku do cen rynkowych. Niektórzy lubią kolor zielony samochodu i tylko beżową tapicerkę, a inni twierdzą, że tylko srebrny kolor i czarna tapicerka, po czym kupują czarny z szarą tapicerką. Dlatego o gustach nie dyskutujemy ;). Wybierając samochody dla Ciebie przeglądamy w pierwszej kolejności według Twoich wytycznych, ale jeżeli nie ma nic ciekawego technicznie dodatkowo pozostałe ogłoszenia z danego modelu żeby wybrać jak najwięcej samochodów w najlepszym stanie technicznym w stosunku do zaproponowanej przez Ciebie ceny.

Niektóre samochody sprzedają się w ciągu kilku dni a inne są na sprzedaż przez kilka miesięcy, monitorujemy je dla Ciebie raz na dwa tygodnie. Jeżeli skontaktujesz się z nami przez Email lub telefon, podasz realne oczekiwania i okaże się, że wybraliśmy sposród kilkuset, minimum 20 najzdrowszych propozycji w stosunku do zaproponowanej przez Ciebie ceny zakupu ze wszystkimi kosztami sprowadzenia i rejestracji to skontaktujemy się, żeby ustalić termin spotkania. Przy braku ciekawych propozycji w czasie do trzech miesięcy przestajemy szukać. Jeżeli w tym czasie nie kupiłeś samochodu to znowu poprosimy o kontakt, żeby było wiadomo, że nadal szukasz. WAŻNE: jeżeli podczas wyszukiwania zmieniły się wytyczne i zacząłeś szukać w innej kwocie pieniążków lub innego modelu lub zrezygnowałeś z któregoś elementu wyposażenia czy dopuszczasz dodatkowy kolor samochodu to koniecznie poprosimy o taką informację przez Email lub telefon. Na spotkaniu będziemy chcieli zaprezentować konkretne 30 samochodów i jeżeli wybierzesz minimum 7 które Tobie się podobają, a według nas są godne polecenia pod względem technicznym to pojedziemy tego samego dnia do Niemiec z Tobą i Twoją osobą towarzyszącą, żebyś mógł wybrać sobie najsensowniejszy z aktualnie dostępnych na rynku niemieckim. Trasa osobowym trwa od 30 do 50 godzin zależnie od warunków atmosferycznych. Ceny samochodów na stronie są dopiero po wstępnej negocjacji ze sprzedającym i też obejmują koszty wyjazdu, sprowadzenia, koszt rejestracji w Polsce i podstawową prowizję za przywiezienie. Przy samochodach seryjnych o wadze do 1700kg koszty sprowadzenia na autolawecie bez Ciebie różnią się o około +-250 pln w stosunku do wyjazdu z nami. Przy wyjeździe bez Ciebie tak samo po wspólnym wybraniu samochodów tak samo pojedziemy je obejrzeć, tak samo poinformujemy Cię o stanie samochodów, tak samo wybierzesz najsensowniejszy samochód i tak samo go kupisz. Wyjazd autolawetą trwa między 44 a 70 godzin. Ponieważ kurs Euro jest zmienny to wyliczenia są tylko orientacyjnie po przyjętym kursie 4.20 pln za 1 Euro.

Ważne jest ustalenie od razu za jaką kwotę jesteś w stanie kupić samochód, żebyśmy mieli widełki cenowe do wybrania najsensowniejszych samochodów.
Znając Twoją cenę max max czasami samochód, który według Ciebie jest poza zasięgiem uda się dla Ciebie wynegocjować taniej, czasami udało się kwotę 2.990 Euro zbić do 1.700 Euro, a czasami 11.900 Euro na 10.000 Euro. Przy PRAWDZIWYCH perełkach wyposażenia lub stanu samochodu w stosunku do reszty oczywiście negocjacja jest utrudniona, ale zawsze staramy się jak najwięcej dla Ciebie wynegocjować, żeby Ciebie mile zaskoczyć.
Czasami ktoś zakłada, że chce kupić ZDROWY samochód w jakiejś kwocie, a trafiło się, że ktoś sprzedawał samochód z jakimś elementem polakierowanym i w mniejszej kwocie. Takie oferty też przygotowujemy, jeżeli na nie trafimy przy okazji. Dla przykładu jedna miła osoba szukała Opla Merivę 2003 w kwocie, za którą były samochody nawet z 2007 roku, jednak chciała samochód ZDROWY i ZADBANY. Przygotowując oferty roczników 2002, 2003, 2004 i 2005 natrafiłem na jeden samochód z 2006 roku z jednym elementem lakierowanym (sprawdziliśmy dokładnie wszystkie elementy) i wadą był kolor teoretycznie gorszy od białego na sprzedaż, czyli matowy bardzo jasny niebieski. Jak się okazało, ta osoba akurat sprzedałą poprzedni samochód w tym samym kolorze. Innym razem ktoś chciał kupić samochód klasy wyższej w starszym modelu z 2003 roku, gdzie można kupić już nowy model z 2005 przy kwocie 45.000pln. Okazało się, że znalazłem samochody w przedziale 30.000 do 45.000 pln z rocznika 2002 do 2004 i w rezultacie w najlepszym stanie w stosunku do zobaczonych samochodów do 45.000 pln ze starego modelu okazał się samochód z 2002 roku, który finalnie kosztował 33.000pln ze sprowadzeniem i rejestracją. Miał lakierowany dosłownie jeden element (rachunek z salonu na naprawę kilka lat wcześniej), do tego nie działał nawiew (70pln część + 30 wymiana), spocona maglownica (u specjalisty naprawa profesjonalna maglownicy + wymiana oringu między silnikiem a skrzynią + wymiana wszystkich płynów + wymiana wszystkich filtrów około 1.800 pln za wszystko z robocizną). W rezultacie samochód wyszedł około 35.000 pln, a zaoszczędzone środki można było odłożyć na wakacje.

Proszę zaznajomić się z kosztami oraz z aktualnymi promocjami opisanymi w zakładce ceny i promocje oraz z pytaniem numer 4 w zakładce najczęstsze pytania, a także kontaktując się z nami od razu podać informację zawarte w dziewięciu pytaniach na stronie głównej.
Te wszystkie dane pozwalają nam na przygotowanie najsensowniejszej oferty dla każdego indywidualnie. ZDROWE samochody sprzedają się w ciągu 3-5 dni od dnia wystawienia ogłoszenia dlatego przygotowywanie ofert miesiąc przed wyjazdem mija się z celem. Gdy samochody są dostępne od ręki i non stop to uzgadniamy konkretny termin wyjazdu. Dwa tygodnie przed wyjazdem monitoruję samochody na sprzedaż w odpowiednim modelu. Oferty aktualne przygotowuję 2-3 dni przed wyjazdem, żeby wybrać około 10 samochodów.
W przypadku gdy samochody ZDROWE są mało osiągalne w danej cenie lub kryteria wyboru uniemożliwiają znalezienie minimum 30 sensownych samochodów (w tym minimum 5 ZDROWYCH) to od razu udzielam taką informację i umawiamy się na wyjazd dopiero w momencie gdy kilka takich samochodów się pojawi albo zmieniamy kryteria wyboru albo dokładamy jeszcze jeden lub dwa dodatkowe modele.

Kliknij poniżej, aby zobaczyć jak mógł wyglądać samochód delikatnie powypadkowy, zanim zdecydujesz się go kupić i odpowiedz sobie na pytanie czy kupno kilka tysięcy tańszego samochodu jest warte bezpieczeństwa Twojego i Twoich znajomych:
+ Samochody powypadkowe ku przestrodze.

Z racji tego iż zdarzają się różne osoby zainteresowane sprowadzeniem samochodu, w tym również takie które proponują aby dowiedzieć się wszystkiego w ich imieniu, przygotować oferty i sprowadzić samochód a po dokonaniu czynności przygotowawczych z naszej strony już wiedząc o stanie technicznym sami próbowali pojechać i kupić dany samochód w przez nas wynegocjowanej cenie zastrzegam sobie podawanie pełnej informacji o najniższej możliwej cenie i o stanie technicznym samochodów przygotowanych na stronie dopiero na spotkaniu w dniu wyjazdu.


*1 * 2 * 3 * 4 * 5 *